chatroulettte

sesli sohbet
24 Ocak 2021

Gabile

ile Admin

Gabile Yıllarca irc, mırç sohbetlerine takıldık. Çok değerli dostlar,arkadaşlıklar edindiğimiz oldu. Çok sayıda da kişilerin kandırıldığını. Sadece yazılı chat edilir idi. Biraz daha sonrasında, sistemler geliştikçe,Yazılı chat içerisinde mikrofon aracılığı ile ses iletilir oldu. Bu mikrofonun ilk kullanıldığı alan,sohbet için değil. Kurulan radyoda djlik yapma amaçlı kullanıldı. Gabile chat sitesi de o yazılı chatlar döneminde kurulan ilk sitelerden dir. Gabile demek kabileden gelir. Kalabalıklardan gelir. Bu site tamda ismi gibi kalabalık bir ortam olmayı başardı. Bir süre sonra bu site gay sohbete döndü ve eş cinsellerin takıldığı bir ortam oldu.

Gabile Sesli sohbet siteleri ve yazılı chat.

Yazılı chatlar devam ederken Teknoloji ve internetin hızının gelişimi, mikrofondan sonra kamerayı da sohbete kattı. Webcam aracılığı ile de sohbet edilir oldu. Mikrofon ve kameranın sohbet sitelerine dahil edilmesi Görüntülü sohbet sitelerinin açılmasına sebep oldu. Kamera aracılığı ile görüntülü sohbet denildi. Mikrofon özelliği ile de aynı sitelere sesli sohbet denildi. Teknoloji gelişti, sohbet platformları değişti gelişti. 2021 yılında olmamıza rağmen yazılı chatlar rağbet görür oldu. Gabile sohbet kendini değiştirmedi. Bunca gelişmeye rağmen. Değişmeyen gabile sohbet sitesine talepte arttı azalmadı.

Omegla, ome tv, chat rulet, sesli sohbet, kameralı chat, chat random, Daha bir sürü çeşitli siteler açılmasına rağmen, gabile sohbet aynı kalmıştır.

chat sitesiSohbet türünde ve içeriğinde her hangi bir değişiklik yapmamış ama sayıca daha da kullanıcısı artmıştır. Sesli sohbet sitelerinde kameralı sophbet edilir,mikrofonda konuşulurken,aynı anda da yazılı chatta edile biliyor.

Gabile chat severler ya bu sisteme adapte olamadılar, yada keyiflerini bozmak istemediler ki, Sayıları azalmadı, siteleri kapanmadı.

ometv18 chat rulet sitesi.

İşte gabile chat sitelerinden, yazılı chat sitelerinden buyana, flash chat kameralı sohbet her birini gören bir ekiple sizlere bir site oluşturuyoruz. Sitemiz ometv18.com ile hem yazılı chat nostaljisini, hem kameralı sohbet keyfini sizlere sunacağız. Yazılı chat severler için ometv18 sitemizde bir bölüm olacak. Yazılı chatı tıkladığınızda orada sohbet edeceksiniz. Sesli sohbet severler,kameralı görüntülü chat edecekler ise başka bir yere tıklayarak,kameralı sohbete girecek. Böylelikle gabile sohbet ve gelişmiş teknolojik siteler bir arada chat edebilecekler.Gabile chat severler içinde gabile diye bir ikon koyacaz ve gabile severler o kısımdan girerek sohbete yazılı chat olarak devam edebilecekler. Herkesi bir arada toplayarak daha kalabalık bir ortamda daha büyük bir sitede sohbet imkanı sunacağız.

Tecrübenin, güvenin bir arada olduğu gabile sitemiz sizlere hizmet verecek. Dünyanın her yerinden katılacak olan kişiler ile gabile chat imkanı.

Yine tecrübe ve güven ortamının oluştuğu sitemiz de, dünyanın her yerinden katılımcılar ile birlikte chat rulet sohbet imkanı.

Hadi dünyanın her yerinden gelip gabile sohbet etmek isteyen kişiler ile ome tv sohbet etmek için bekleme. Site site gezmeye gerek yok, gabile chat, ome tv sohbet, görüntülü sesli sohbet veya yazılı chat. Hepsi bir adreste hepsi bir arada.

Siz neredesiniz..!!