chatroulettte

chat sitesi
2 Mayıs 2021

Omegla Tv

ile Admin

Omegla Tv bir televizyon değildir. Tv biz uzantıdır. Omegla Tv video chat hizmeti sunan, dünyanın her yerinden kullanıcıya hitap eden, Görüntülü, kameralı sohbet sitesidir.

İşte bizim sitemizde birebir bu konuda hizmet sunan bir sitedir. Omegla tv veya bizim sitemizin ismi ile dersek, ome tv ikisininde asıl çıkış noktası omegle sohbet ve arkadaşlık sitesidir. Omegle sitesi çok fazla talep gören bir site, bir eğlence chat sitesiplatformu olunca, bu sitelerin açılması da, çoğaldı. Çünkü ne kadar talep var ise, ilgide o oranda oluyor. Omegle kelimesinin, com,net,org,site,mob,tv ne kadar uzantısı var ise, her birisi satın alınmıştır. Halen aynı siteden açmak isteyenler alacak domain, isim bulamadılar. Başka başka yollara giderek, omegle benzeri siteler yapmaya çalışıldı. İşte “omegla” kelimesi bu şekilde oluşmuştur. E harfinin yerine A harfi koyarak omegla şeklinde siteler açılmıştır.

Hatta bu kelimenin bile, com,net,org,site, gibi bütün uzantıları alınmıştır. İşte tv uzantısı ile alınan omegla tv sitesi de buna en büyük örnektir.

Omegla Tv ve Ome Tv.

Omegla konusunu izah ettik, omegle den doğmuştur diye, İşte ome tv de bire bir omegle ile ilişkili bir sitedir.Ome tv de bir televizyon kanalı değildir. nasıl E harfi değiştirilip A harfi ile omegla şekline gelmiş idi omegle. Burada da, “ome” şekline getirildi. “gle” üç harf omegle kelimesinden atılıp, kısaltılarak ome tv şekline getirildi. Böylece bir site açıldı. Ama boynuz kulağı geçermiş misali, ome tv sitesi, omegle den kopsa da, omegle sitesinden fazla aranan bir kelime,bir site oldu. Ome geçildi. Ome.tv aslı olan site bile şuan, ometv.com, ometv.net gibi uzantıları dahi kalmadı. Kısaca son olarak şunu söylemeliyiz.

Omegla tv omegleden ayrılan sitelerden sadece biridir.Onlarca isim değişikliği ile, yüzlerce site ismi ortaya çıktı. İşte ome tv de, omegla tv de bu sitelerden dir.

Bu sitelerin her biri, rastgele chat sitesidir. Omegla Tv sitesi de, video chat dediğimiz, görüntülü bir sohbet platformudur. Hepsi Dünyanın her yerinden girilen sitelerdir. Dünya bu siteleri bilir, herkes kendi ülkesinden bu sitelere girer, diğer ülkelerden giren kişiler ile, video chat ederler.