chatroulettte

rastgele chat
24 Ocak 2021

Chat Rulet Türkiye

ile Admin

Chat Rulet Türkiye, Chat rulet, chat ve sohbet sitesi Türkçe ne demek?

Chat sohbet demek, reoulette ise Türkiye de rulet şeklinde algılanıyor ve kullanılıyor. Okunduğu gibi yazılarak chat rulet haline geldi. Aslı Rusya dan çıkmıştır. Ama dünyanın her yerinden sohbet etmek için girildiği için, yayıldı.Her ülkenin roulette chat sitesi var. Hemde çok sayıda. Almanya chat rulet, rusya chat rulet gibi. Biz Türklerinde olmazsa olmaz idi. İşte Türkiye de yapılan chat rulet siteleri de ülkemiz ile anılır oldu. Almanya da açılan chat rulet siteleri kendi ülkeleri ile anılarak, chat rulet Almanya. Rusya da yapılan bir chat rulet sitesi de cahat rulet Rusya diye anılıyor.

Kullanıcılar kendi ülkelerinden kişiler ile sohbet edebilme ümidi ile bu şekilde googlede arar. oysa ki, chat rulet, omegla gibi sitelerin panellerinde, hangi siteden girerseniz girin, hangi ülkeden girer iseniz girin. Her panelde sohbet etmek istediğiniz partnerin ülkesini seçebiliyorsunuz.

Chat Rulet Türkiye omegla panellerinin özellikleri.

Ome tv denilen omegle diye bilinen bu chat rulet siteleri rastgele chat sitesidir

Rastgele chat ismini ise panellerin özelliklerinden alırlar. Chat rulet sitelerinin panelleri diğer sohbet sitelerinden xfarklıdır. Bu sohbet panelinde üyelik girişi yoktur. Panelin içine direk girilir. Panelin içine girildikten sonra kişiler önünüze gelir. Rast gele gelir. Sizler ileri diyerek değiştirirsiniz. Panelin başka ve en büyük özelliklerinden biriside, ülke seçeneğidir. Siteye giren kişi, her nereden girer ise girsin, ülkesinin dışından her hangi bir ülke ile sohbet etmek ister ise, o ülkenin katılımcıları ile görüşe bilme seçeneği var.

Almanya chat rulet sitesinden giren birisi, Girdiği ülkenin sohbet sitesinden, Türkiye deki kişiler ile sohbet edebilir. Panelin bu özelliği için,Üst sol köşede ülke seçeneğini seçer. Almanya chat rulet sitesinde de bu denli seçenek mevcut. Chat rulet Türkiye içinde bu seçenekler geçerli.

Peki böyle seçenekler var iken, ülke ismi niye?

Burada her sohbet sitesi olduğu gibi, chat rulet siteleri de, hit elde edebilmek için. Her web sitesi hit ala bilmek için, uygun gördükleri konularda makaleler yazarlar. O konularda seo çalışmaları yaparlar. ….. chat rulet kelimesinde birinci sayfaya gelmiş bir site, bununla yetinmez. omegla kelimesinden de hit almak ister. Veya chat rulet Türkiye diye site arayanlardan da hit almak için bu aramaları da gündeme alırlar.

Yani bütün bu gayret,bütün bu çaba google için,hit almak için. Siteniz emlakçı sitesi ola bilir. Emlakçı sitesi de googlede sabit kala bilmesi için, aranan,talep gören kelimeler için seo çalışması yapar. Hiç işi olmadığı bir kelimede bile hit ala bilmek için çalışıp makale yazar. Bu amaçla sitesine kullanıcı çeker. Bu siteye girişlerle de hiti artar. O zaman diye bilir ki, chat rulet Türkiye veya chat rulet Almanya gibi aramalarda amaç kullanıcı elde etmek. Omegla chat sitelerinin panellerinde zaten ülkeler seçeneği ile bu işi yapa biliyor iken, böyle bir makale yazmanın başka bir amacı olamaz.

Chat hizmeti veren siteye birde ülke nin ismi ile aranmasının tek nedeni, kullanıcı elde edip hit kazanmaktır.